Wydarzenia w Przedszkolu w miesiącu maju 2012 r.

W ramach Projektu pn. “Ćwiczenia wyobraźni – rozwój przedszkoli na terenie gminy Damasławek”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, zaplanowano do realizacji w miesiącu maju br.:

– dla dzieci 5-6 letnich wycieczkę edukacyjną do Teatru Muzycznego w Poznaniu
– dla dzieci 3-4 letnich wycieczkę na spektakl Teatru Cieni Latarenka
– dla dzieci 3-6 letnich i ich rodziców :
Gry i zabawy terenowe pod hasłem Ruch i zdrowie z psami terapeutycznymi
– dla dzieci 3-6 letnich zajęcia dodatkowe z; j. angielskiego, rytmiki, sportowe,
z udziałem psów terapeutycznych.
– dla rodziców: indywidualne konsultacje psychologiczne, wykłady z dietetykiem
– dla kadry pedagogicznej: warsztaty
– dla przedszkola: zakup pomocy dydaktycznych i wyposażenia sal.

Konsultacje psychologiczne – przypomnienie

Drodzy Rodzice,
informujemy o możliwości zgłaszania, w siedzibie przedszkola i oddziałów zamiejscowych, chęci uczestnictwa w bezpłatnych konsultacjach psychologicznych prowadzonych przez specjalistów z długoletnim stażem pracy.

Konsultacje prowadzone będą indywidualnie bez udziału dzieci.
Przypominamy, iż Projekt w ramach których świadczone są bezpłatne konsultacje psychologiczne realizowany jest do końca miesiąca VI 2012 r. !

Konsultacje adresowane są dla rodziców dzieci uczęszczających do Publicznego Przedszkola w Damasławku wraz z oddziałami zamiejscowymi w Niemczynie objętych wsparciem w ramach Projektu pn. „ĆWICZENIA WYOBRAŹNI – rozwój przedszkoli na terenie gminy Damasławek”.

Prace złożone na konkurs fotograficzny

Z wielką radością informujemy, iż w odpowiedzi na konkurs fotograficzny pn. „Ćwiczenia wyobraźni w kontakcie ze zwierzęciem” ogłoszony w ramach Projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, złożonych zostało 76 zdjęć przez 31 rodziców!

Wszystkim którzy wzięli udział już dziś serdecznie gratulujemy przypominając jednocześnie, iż rozstrzygnięcie konkursu wraz z rozdaniem nagród będzie miało miejsce w trakcie imprez w dniach 01 i 05 czerwca 2012 r.

Celem konkursu było:
odkrywanie przez rodziców cech osobowościowych dzieci w wieku przedszkolnym rozwój u dzieci zainteresowania fotografią w ramach spędzania czasu wolnego z rodzicami.