W ostatnim czasie dzieci z grupy 5,6-latków były z wizytą w klasie I w Szkole Podstawowej w Damasławku. Przyszłe pierwszaki z zainteresowaniem przyglądały się sali lekcyjnej, obserwowały starszych kolegów podczas przerwy i chętnie uczestniczyły w wspólnych zabawach i śpiewach. Największe wrażenie na młodszych kolegach zrobiła lekcja, podczas której miały możliwość zaobserwowania jak wygląda nauka w szkole. Brały udział we wspólnie zorganizowanych zajęciach i zabawach integrujących. Chętnie słuchały nauczyciela i zgłaszały się do odpowiedzi. Przedszkolaki dzięki temu mogły zobaczyć jak jest na zajęciach szkolnych i bardzo im się podobało, wyszły zadowolone i uśmiechnięte. To była bardzo miła wizyta zarówno dla pierwszoklasistów, jak i dla przyszłych uczniów naszej szkoły.

Wizyta w klasie I