„Dziadkowie’ to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, a Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni, w których obdarzani są oni szczególnymi dowodami miłości.

W dniach 19-23 stycznia w Publicznym Przedszkolu w Damasławku odbyły się te wspaniałe uroczystości. Natomiast w Niemczynie spotkanie z Dziadkami odbyło się w Sali Wiejskiej. Przedszkolaki przygotowały programy artystyczne. W większości były to wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem.
Przedszkolaki pięknie recytowały wiersze, radośnie śpiewały piosenki i wesoło tańczyły. Dzieci w formie wierszy złożyły dziadkom i babciom serdeczne życzenia.
Dzieci wręczyły laurki i niespodzianki swoim Dziadkom, a następnie zaprosiły na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia.

Dzień Babci i Dziadka w Niemczynie i Damasławku