W Naszym Przedszkolu w obecnym roku szkolnym uroczyste spotkania z okazji Święta Babci i Dziadka przebiegały w kilku etapach.
Każda grupa przedszkolna zapraszała swoich Dziadków i Babcie w inny dzień.

Licznie przybywający do naszej placówki Goście zasiadali przy przygotowanych dla nich stołach i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt.
Na twarzach przedszkolaków widać było ogromną radość, skupienie oraz nutkę niepokoju.

Każda grupa wspólnie ze swoimi paniami przygotowała część artystyczną, na której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, taneczne i wokalne, wręczyły wykonane własnoręcznie laurki i złożyły życzenia.

Niejednej Babci i Dziadkowi, łezka kręciła się w oku, a na ustach można było zobaczyć uśmiech.
Publiczność nie żałowała również pochwał dla swoich wnuków i nagrodziła ich gromkimi brawami.
Na koniec tych wyjątkowych występów dzieci wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom własnoręcznie przygotowane laurki i upominki oraz tańce i zabawy.

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu w Damasławku