11 lutego Salę Wiejską w Niemczynie odwiedziło około 140 gości. Były to babcie i dziadkowie przedszkolaków, panie z miejscowego koła gospodyń wiejskich, członkowie klubu seniora oraz sołtys. Powitały ich dzieci oraz wychowawczynie: Ewa Paszek, Karolina Busz oraz Marta Imbiorowicz.Wnuczęta, dziękując seniorom rodu za miłość, cierpliwość, dobroć i serdeczną troskę z wielkim zaangażowaniem recytowały wiersze, tańczyły i śpiewały piosenki oraz przedstawiły inscenizację pt.” Zimowa bajka dla babci i dziadka”. Licznie przybyli goście ze wzruszeniem oglądali występy milusińskich. Niejedna babcia i dziadzio uronili łezkę podziwiając występ swej wnuczki czy wnuka. Dzieci zostały nagrodzone gromkimi oklaskami. Na koniec obdarowały ukochanych dziadków i babcie własnoręcznie wykonanymi prezentami i laurkami, a następnie zaprosiły gości na słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców. Zaproszeni goście opuszczali salę z wielkim uśmiechem na twarzach i serdecznymi podziękowaniami.