Wszystkie przedszkolaki z Damasławka i Niemczyna obchodziły swoje święto razem- na przedszkolnym placu zabaw w Damasławku. Imprezę prowadził nasz niezawodny wodzirej – pan Ryska. Było mnóstwo wesołej zabawy, tańców, konkurencji, w których brały udział nie tylko dzieci, ale również panie wychowawczynie.  W czasie przerwy dzieci częstowały się przyniesionymi z domu słodkościami i chipsami.

Na koniec imprezy odbyło się uroczyste wręczenie nagród za całoroczne zbieranie baterii- były nagrody dla dzieci, które nazbierały najwięcej baterii oraz upominki dla wszystkich dzieci biorących udział w akcji.

Po zakończonej zabawie zmęczone, ale zadowolone dzieci wesoło pożegnały się i wróciły do swoich przedszkoli.