Drodzy Rodzice !
W związku z panującą w naszym kraju epidemią bylibyśmy wdzięczni gdybyście byli z nami w stałym kontakcie. Zależy nam na dobru dziecka, jego rozwoju i wzajemnej współpracy, zachęcamy Państwa do systematycznego (codziennego) zaglądania na naszą stronę internetową i korzystania z zamieszczonych na niej materiałów.

Zachęcamy do wspólnej zabawy w zaciszu domostw oraz przysyłania zdjęć z wykonanych przez dzieci prac na Messengera do wychowawcy lub na naszą stronę na Facebooku: https://www.facebook.com/Publiczne-Przedszkole-w-Damas%C5%82awku-106144781034598/?modal=admin_todo_tour

Materiały dla dzieci zamieszczane są na naszej stronie www.przedszkole-damaslawek.pl w zakładce „Dla dzieci” dla poszczególnych grup wiekowych z uwzględnieniem dat.

Prosimy, aby dzieci z grup: Misie, Biedronki, Pszczółki, Kotki i Motylki w miarę możliwości do końca tygodnia odebrały Karty Pracy z Przedszkola w Damasławku w godzinach od 8:30 – 13:00.

Natomiast dzieci z grup w Niemczynie swoje Karty Pracy odbierają w dniach 26 i 27 marzec od godziny 9:00 do 12.45  przy wejściu do szkoły.

Życzymy Państwu i dzieciom, aby ten czas był czasem wspólnej i kreatywnej zabawy.

Pozdrawiamy:

Dyrektor i nauczyciele Publicznego Przedszkola

Komunikat Dyrektora Publicznego Przedszkola
Skip to content