Dzieci z zamiejscowych oddziałów w Niemczynie do pierwszego dnia wiosny przygotowywały się od kilku dni. Wspólnie z rodzicami w domach wykonały MARZANNY, a w salach zrobiły piękne kolorowe gaiki, kwiaty oraz tabliczki z oznakami wiosny.

Wszystkie przedszkolaki wraz ze swoimi paniami wyruszyły barwnym pochodem na spacer dookoła miejscowości trzymając w rękach swoje Marzanny, gaiki, kwiaty i tabliczki. Następnie głośnymi okrzykami i wesołymi   piosenkami pożegnały zimę paląc kukły i powitały długo oczekiwaną wiosnę.

Po zakończeniu ceremonii powitania wiosny dzieci przystąpiły do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu w ogrodzie naszego przedszkola, a po powrocie na sale czekała ich miła niespodzianka – ciepłe kiełbaski.

POWITANIE WIOSNY