W miesiącu grudniu dzieci z naszego przedszkola w Damasławku wykonały prace plastyczne na konkurs w ramach Programu Aquafresh. Tytuł konkursu to  „Każdy z nas wie, jak z Pastusiami o ząbki dbać swe!”.

• Do 17 grudnia br. do godz. 10:00 na zgłoszone prace głosują Internauci. (czyli rodzice , dzieci) Warto poprosić o wsparcie w głosowaniu znajomych 🙂
  • Aby zagłosować, należy wejść w galerię prac, za pomocą wyszukiwarki odszukać przedszkole, na które chcemy oddać głos, wpisać : Damasławek
  • Następnie klikamy „Oddaj głos” i postępujemy według instrukcji
  • Aby głos był ważny, należy kliknąć w otrzymany na podany adres e-mail, link potwierdzający głos

Liczymy na Wasze codzienne głosy, jeszcze mamy szansę. Do wygrania jest plac zabaw dla przedszkola lub inne nagrody drobniejsze.

Oprócz wysłanych prac na stronę internetową www.akademia-aquafresh.pl otrzymaliśmy wiele innych prac dzieci.Wspólnie z nauczycielkami zdecydowałyśmy nagrodzić drobnymi upominkami wszystkie dzieci, które wykazały chęć i wykonały wspaniałe prace.

Oto wszystkie prace dzieci:

Grupa 3-4-latków (praca wspólna)

Amelia Kaczmarek i Patryk Leszczyński

Mateusz Cieśliński

Natalia Maciejewska

JAgoda Nowak

Mateusz Guziołek

Magdalena Cholewińska

Jakub Kalka

Kamil Hałupka z mamą

Michał Witucki

Dominik Chołody

Kinga Zaborowska

Błażej Goliński

GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY ZA CHĘĆ WYKONANIA PRACY!!!

Program Aquafresh