Grupa przedszkolaków z Publicznego Przedszkola z Damasławka wraz  z Panią wychowawczynią Małgorzatą Chosińską odwiedziła Urząd Gminy w Damasławku.

Przedszkolaków serdecznie przywitała Pani Sekretarz Gminy Pani Ewa Kępa, która oprowadziła dzieci po budynku oraz opowiedział o pracy urzędników i funkcji urzędu w gminie. Dzieci bardzo interesowały się pracą urzędu.

Jedną z atrakcji podczas wizyty była możliwość osobistego spotkania się z Panem Wójtem. Na koniec wizyty dzieci otrzymały od Pani Sekretarz paczuszkę ze słodyczami oraz długopis i smycz z wizerunkiem herbu Gminy Damasławek,  a  w ramach podziękowań za umożliwienie zwiedzenia budynku dzieci podarowały Pani Sekretarz  wspaniały własnoręcznie wykonany witraż i rysunki.

Wizyta w Urzędzie Gminy