Komunikaty na 16 czerwca 2020

Drodzy rodzice!

W związku z brakiem zgłoszeń dzieci na zajęcia opiekuńczo-wychowawcze do przedszkola w terminie od 15- 30 czerwca 2020 oraz na okres dyżuru od 1 lipca do 12 lipca przedszkole w dalszym ciągu realizuje nauczanie zdalne, które obowiązywać będzie dla dzieci grup ,,0”do 26 czerwca a dla dzieci pozostałych grup 3,4 i 5 letnich do 30 czerwca.

Zakończenie roku szkolnego 2019-2020- organizacja

26 czerwca zakończenie dla grup ,,0’’ tj. – Misie i Biedronki w Damasławku a gr. Słoneczka w Niemczynie. Prosimy rodziców o indywidualne przybycie do placówki w godzinach od 9.00-11.00. w celu odebrania dyplomów i zabrania rzeczy osobistych pozostawionych w przedszkolu.

29 czerwca zapraszamy następujące grupy tj. Pszczółki i Kotki do Damasławka a Sówki do Niemczyna w godz. 9.00-11.00. Prosimy rodziców o indywidualne przybycie do placówki w celu odebrania dyplomów i zabrania rzeczy osobistych pozostawionych w przedszkolu.

30 czerwca zapraszamy grupy: Żabki i Motylki do Damasławka. Prosimy rodziców o indywidualne przybycie do placówki w godzinach od 9.00-11.00. w celu odebrania dyplomów i zabrania rzeczy osobistych pozostawionych w przedszkolu.

Uwaga Rodzice!! komunikat w sprawie opłat uiszczonych za przedszkole w miesiącu marcu 2020.

Informujemy, że w związku z ogłoszona pandemią i zawieszonymi zajęciami od 16 marca 2020 r. rozliczenie nadpłat i odliczenie nieobecności za marzec zostanie uregulowane w następujący sposób:

Dzieci oddziałów zerówkowych kończących edukację w Publicznym Przedszkolu w Damasławku -dokonamy zwrotu nadpłaty na konta. Jeśli nie będziemy mieli numeru konta zwrócimy się z prośbą o podanie nazwiska plus numer konta na który mamy dokonać przelewu.

Pozostałe dzieci , które od września będą kontynuować edukacje w przedszkolu zgodnie ze złożonym oświadczeniem będą nadpłatę mieli rozliczoną w miesiącu wrześniu czyli z początkiem nowego roku szkolnego 2020-21.

Dyrektor

Bernadeta Matusiak