Witam Kochane Aniołki !
Pewnego razu kiedy Pan Jezus nauczał wokół niego zebrały się takie wspaniałe dzieci jak Wy. Też chciały Go posłuchać. Nie podobało się to Apostołom. Wręcz zabraniali dzieciom przychodzić do Pana Jezusa. Lecz On bardzo zdenerwował się postępowaniem Apostołów i powiedział do nich: ” Pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie, nie przeszkadzajcie im, do takich należy Królestwo Boże”. Pan Jezus bardzo kocha wszystkich ludzi bez wyjątku czy są starzy, czy młodzi, chorzy czy zdrowi, młodzi czy starzy. Wyjątkowe dla niego są dzieci. Dlaczego?
Każde dziecko ma czyste serduszko, nawet jak popełni jakiś grzech, to zaraz za niego żałuje. Pan Jezus widzi także jak dzieci bardzo prosto zwracają się do Niego mówiąc mu swoich problemach. Często modlą się swoimi słowami. Pan Bóg troszczy się o dzieci jak orzeł o swoje pisklęta. Chce abyście się rozwijały , stawały się samodzielne i pokonywały różne trudności.
Zachęcam i proszę WAS abyście nie zapominały porozmawiać z Panem Jezusem to znaczy pomodlić się, poprosić o zdrowie dla mamusi, tatusia, braciszka, siostrzyczki, babci czy dziadka. Możecie się pomodlić o ustanie epidemii. Myślę ,że WAM Pan Jezus nie odmówi, bo kocha WAS wyjątkowo.
Kochani Rodzice! W przedszkolu są do odebrania książki z religii. Dzieci znajdą zadania do dzisiejszego tematu nr.35( u góry strony). Temat: Jezus przyjmuje dzieci. Dziękuje i pozdrawiam.

Skip to content