Temat: Wakacje z Panem Jezusem.
Witam Aniołki! Za kilka dni rozpoczną się wakacje. Pewnie już rodzice zaplanowali wakacyjne wyjazdy nad morze, w góry, a może do babci lub cioci, która mieszka w innej miejscowości.  Poznacie wielu nowych kolegów i koleżanek.Mama pozwoli dłużej bawić się wieczorem, a rano dłużej pospać. Będzie to wspaniały czas. Jednak jako chrześcijanie w czasie wakacji nie wolno nam zapomnieć o Panu Jezusie. Przecież On nas bardzo kocha, jest naszym przyjacielem. Dlatego każdego dnia chcemy choć krótką chwilę spotkać się z nim na modlitwie. Warto powiedzieć modlitwę swoimi słowami, np.Panie Jezu kocham Cię, albo Panie Jezu dziękuję Ci za wspaniały dzień. Nie wolno nam także zapomnieć o niedzielnej mszy świętej. Nawet jak będziemy nad morzem to  możemy poszukać kościoła, aby spotkać się z Bogiem. W czasie wakacji jeszcze więcej robimy dobrych uczynków. Pomagamy rodzicom, dziadkom, sprzątamy po sobie, nie grymasimy,staramy się być grzeczni.
zadanie:Wykonajcie zadania do tego tematu- 54.
ps. Dzieci z parafii Damasławek- zapraszam Was w piątek na godzinę 15.00 na mszę świętą. Będziemy dziękować za miniony rok szkolny i prosić o bezpieczne wakacje.
Życzę Wam i Waszym Rodzinom udanych wakacji. Pozdrawiam Was!
Skip to content