Drodzy Rodzice
Informujemy, że zamierzamy uruchomić zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią oddziały przedszkolne w Damasławku dla rodziców pracujących z dniem 18 maja. Jeśli wyrażacie Państwo chęć korzystania z zajęć wychowawczo- opiekuńczych w warunkach trwania pandemii prosimy o zgłaszanie dzieci telefonicznie
w środę tj. 13 maja w godzinach od 9.00- 11.00 pod numerami tel. 67 2222900 lub 532-582-613.

Informacja ta jest istotna w celu przygotowania odpowiednich warunków zgodnych z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego.

Proszę zapoznać się z OŚWIADCZENIEM RODZICA dotyczące pobytu dziecka w czasie pandemii COVID-19.

Osoby zainteresowane pobytem dziecka w przedszkolu podpisują oświadczenie i dostarczają je w dniu przyprowadzenia dziecka do przedszkola. Oświadczenie znajduje się w plikach do pobrania.

Bernadeta Matusiak