W tym roku szkolnym 14 .10 2013 r. odbyło się pasowanie dzieci nowo przyjętych do grona przedszkolaków. Uroczystość odbyła się gościnnie w Domu Kultury  i rozpoczęła przedstawieniem w wykonaniu pań wychowawczyń i pani Asi Sz. – pt. „Misie Zuchy”. Każda grupa przygotowała krótką część artystyczną (piosenki, wiersze, dramy, ruchy teatralne do muzyki poważnej). W dalszej części uroczystości dzieci rozwiązywały liczne zadania zarówno sprawnościowe jak i sprawdzające ich wiedzę. Na koniec złożyły uroczyste przyrzeczenie i zostały pasowane kolorową kredką przez panią Dyrektor na miłych i grzecznych przedszkolaków. Gościliśmy rodziców z Rady Rodziców i dziękujemy im bardzo za pomoc w czasie uroczystości, jak również po. Dziękujemy za przybycie, a nowym przedszkolakom życzymy samych wesołych dni w przedszkolu.

Pasowanie 2013