W ramach spotka艅 z zakresu doradztwa zawodowego oraz spotka艅 z ciekawymi osobami zorganizowali艣my spotkanie z hodowc膮 gad贸w i owad贸w panem Wiktorem, kt贸ry w interesuj膮cy spos贸b przybli偶y艂 dzieciom 偶ycie i zwyczaje wielu gatunk贸w gad贸w. Przedszkolaki mia艂y mo偶liwo艣膰 bliskiego kontaktu z przywiezionymi zwierz臋tami – mogli je dotyka膰 i g艂aska膰. W臋偶e wcale nie s膮 o艣lizg艂e i obrzydliwe. Podczas spotkania z panem Wiktorem dzieci pozna艂y kilka ciekawostek dotycz膮cych gad贸w. Na tej 偶ywej lekcji przyrody dowiedzieli艣my si臋 wiele o zwyczajach zwierz膮t oraz ich upodobaniach kulinarnych. Przedszkolaki z zapartym tchem ogl膮da艂y kolejno pojawiaj膮ce si臋 stworzenia. Dzieci wysz艂y ze spotkania zachwycone, a cenna wiedza przyrodnicza na pewno na d艂ugo pozostanie w pami臋ci. 馃悕馃

Spotkanie z zakresu doradztwa zawodowego 馃馃悕
Skip to content