Witam Aniołki!
 Na ostatnim naszym spotkaniu przygotowywaliśmy się do Uroczystości Wszystkich Świętych. Rozmawialiśmy o tych, którzy już są w niebie u P. Boga i za nas się modlą. 2 listopada obchodziliśmy Święto Zmarłych, tych których odwiedzamy na cmentarzu. Na pewno wraz z rodzicami pięknie dekorowaliście groby, zapalaliście znicze, grabiliście liście. To wszystko to wyraz naszej pamięci o nich. Nie możemy z nimi porozmawiać, być razem, ale tęsknimy za nimi, nadal ich bardzo kochamy.
Najpiękniejszym darem od nas dla nich jest nasza modlitwa. 
Pewnego razu do Pana Jezusa przyszedł pan, miał na imię Jair. Jego córeczka zachorowała i wiedział, że Pan Jezus może ją uzdrowić. Kiedy przyszli do domu Jaira dziewczynka umarła. Rodzice płakali po stracie córki. Pan Jezus jednak wziął dziewczynkę za rękę, powiedział do niej wstań i dziewczynka ożyła. Rodzice bardzo się ucieszyli. Jair wierzył Panu Jezusowi, że może uczynić cud i Jezus tego dokonał.
Kiedyś i nasi zmarli powstaną z grobów i razem się spotkamy z Panem Jezusem. Musimy w to wierzyć i gorąco się modlić. 
Zachęcam Was do modlitwy za zmarłych.
Jeśli macie podręczniki to możecie wykonać zadania z tematu 52- str.106.
Pozdrawiam Was.
Skip to content