W naszym przedszkolu go艣cili艣my Pana Micha艂a – ratownika medycznego. 馃殤馃彞
Podczas tego spotkania dzieci pozna艂y procedury zachowania si臋 w sytuacjach zagro偶enia 偶ycia. Mog艂y samodzielnie wykaza膰 si臋 praktyczn膮 umiej臋tno艣ci膮 udzielania pierwszej pomocy. Uczy艂y si臋, jak nale偶y sprawdza膰 przytomno艣膰 poszkodowanej osoby oraz jak wykona膰 masa偶 serca na fantomie, a tak偶e sprawdzi艂y swoje umiej臋tno艣ci w zaopatrywaniu uraz贸w przy pomocy banda偶y. Celem spotkania by艂o u艣wiadomienie dzieciom, w jaki spos贸b nale偶y post臋powa膰, gdy na swojej drodze spotkaj膮 osob臋 potrzebuj膮c膮 pomocy. Przedszkolaki wiedz膮, 偶e nie nale偶y ba膰 si臋 udzielania pomocy i potrafi膮 zrobi膰 to w spos贸b prawid艂owy.
Wierzymy, 偶e dzi臋ki temu spotkaniu przedszkolaki zdoby艂y wiedz臋, kt贸r膮 w razie konieczno艣ci wykorzystaj膮 ratuj膮c komu艣 偶ycie. Dzi臋kujemy Panu Micha艂owi za ciekawe i pouczaj膮ce spotkanie! Wiz

Wizyta Ratownika Medycznego 馃┖
Skip to content