W czwartek 20 czerwca z przedszkolem pożegnały się sześciolatki z grupy „Misie” i „Pszczółki” z Damaslawka oraz grupa „Słoneczka”z oddziału zamiejscowego w Niemczynie.
Po kilku latach spędzonych w przedszkolu nadszedł czas pożegnania, aby już od września po raz pierwszy przekroczyć próg szkoły.
Dla naszych przedszkolaków zacznie się nowy etap.
Dzieci w programie artystycznym przygotowanym wraz ze swoimi Panami zabrały nas w podróż po Polsce. Ukazały nam piękno naszego kraju. A w nim takie miejsca jak: góry, las, morze, trzy stolice Polski. W tym dniu nie zabrakło również tradycyjnego tańca Poloneza. Pani Dyrektor Marta Imbiorowicz przywitała zaproszonych gości, którzy zaszczycili nas swoją obecnością:
Cyprian Wieczorek – Wójt Gminy Damasławek, Przewodniczący Rady Gminy Panu Sławomir Buk, V-Ce Dyrektor Szkoły Podstawowej w Damasławku Pan Marcin Pikula, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Niemczynie Pan Bartosz Kossowicz, Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Pani Agnieszka Sawa, Inspektorow ds. Oświaty i Sportu Pani Agnieszka Furmaniak, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Pan Maciej Jerzakowski, Kierownik Publicznej Biblioteki w Damasławku Pani Kinga Wojciechowska, przedstawiciel Starostwa Powiatu Wągrowieckiego, Przedstawiciele Rady Rodziców: Pani Paulina Kaczmarek-Rossa, Pani Marta Pawłowska, Pani Karolina Wochal, dziękujemy także za przekazanie słodkości, a Radzie Rodziców za ufundowanie upominków dla dzieci.
Gratulujemy wychowawcom za piękne przygotowanie pożegnania.
Gratulujemy zdobytych sukcesów, i dziękujemy Wam za wspólną zabawę i mile spędzony czas w przedszkolu.
Życzymy radosnych i bezpiecznych wakacji, a także powodzenia w szkole! 👩🏻‍🎓👩🏻‍🎓

Zakończenie roku w zerówce 👩🏻‍🎓
Skip to content