Tradycją naszego przedszkola jest organizacja uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Także w tym roku zaprosiliśmy swoje kochane babcie i dziadków. Dzieci przygotowały program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Wszyscy zaproszeni goście z dumą patrzyli na swoje wnuczęta. Niejednej babci i dziadkowi zakręciła się łezka w oku. Po części oficjalnej dzieci wręczyły swoim babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane drobne upominki. Następnie zaprosiliśmy naszych gości na słodki poczęstunek. Nie zabrakło także wspólnej zabawy z dziadkami. Były tańce, pląsy a przy tym także wiele śmiechu i radości. Do zobaczenia za rok…

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się

do zorganizowania uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka
Skip to content