21 i 22 stycznia jedne z ważniejszych dat w kalendarzu. Przedszkolaki w swoich grupach przygotowały programy artystyczne z okazji Dnia Babci i Dziadka. W trakcie uroczystości Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Oprócz montażu słowno – muzycznego, szanowni goście obejrzeli także pokazy taneczne. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Po występach i gromkich brawach dzieci obdarowały swoich „dziadków” własnoręcznie wykonanymi upominkami. Po części artystycznej był słodki poczęstunek przy kawce i herbatce. Niech nam żyją wszystkie Babcie i Dziadkowie też…

KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera

KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera

Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu w Damasławka
Skip to content