Jak co roku, choć w nietypowy sposób w Publicznym Przedszkolu w Damasławku w poszczególnych grupach odbyły się uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Z powodu koronawirusa pierwszy raz w historii babcie i dziadkowie nie mogli się wybrać na okolicznościowe imprezy. Tym razem dzieci składały życzenia swoim babciom i dziadkom w formie nagrań internetowych. Każda grupa recytowała wierszyki, śpiewała piosenki, wykonywała układy taneczne, które następnie pojawiły się na stronach komunikacji wychowawcy z rodzicami. Dzieci wspólnie z wychowawcami systematycznie przygotowywały prezenty i laurki dla dziadków. Wszystko po to, aby upominki przeszły stosowną kwarantannę, a dzieci mogły bez obaw zabrać je do domu i przekazać dziadkom .

Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu w Damasławku