Grupa ,,Motylki” poznaje zawody…👩🏻‍🍳👩‍💼

W tym tygodniu przedszkolaki z grupy ,,Motylki” wybrały się do przedszkolnej kuchni. Zapoznały się nie tylko z pomieszczeniem kuchennym i przedmiotami niezbędnymi do pracy kucharza, ale także z zasadami bezpieczeństwa, których należy przestrzegać podczas pracy. O tajnikach swojej pracy opowiedziała nam kucharka przedszkolna, Pani Magda. Natomiast z zawodem intendenta zapoznała nas Pani Magdalena. Przybliżyła nam, za co odpowiedzialny jest intendent. Teraz już wiemy, że pyszne posiłki, które wychodzą z naszej kuchni to praca nie jednej, lecz kilku osób.
Kolejnego dnia całą grupą udaliśmy się do przedszkolnego sekretariatu, aby dowiedzieć się na czym polega praca sekretarki. Pani Ola pokazała nam gdzie znajdują się ważne dokumenty oraz w jaki sposób postawić pieczątkę, czy wydrukować dokument. Największą radość przedszkolakom sprawiła możliwość postawienia pieczątki na kartce oraz możliwość niszczenia kartki w niszczarce. Zobaczyliśmy także gdzie na co dzień pracuje Pani dyrektor przedszkola.
Serdecznie dziękujemy całej załodze kuchni oraz Pani sekretarce za ciepłe przyjęcie nas i przybliżenie zawodu kucharza, intendenta i sekretarki oraz za słodki upominek.

Grupa „Motylki” poznaje zawody
Skip to content