Uwaga Rodzice!!! Ważny komunikat

Informuję, że w związku ze zbliżającym się zakończeniem roku szkolnego w miesiącu czerwcu jest zmiana w terminie odpłatności za przedszkole.

• Dzieci mogą uczęszczać do przedszkola na dotychczasowych zasadach do 30 czerwca 2022 i korzystają z wyżywienia
  • Wszystkie usprawiedliwienia dzieci za nieobecność w czerwcu proszę dostarczyć do 20 czerwca uwzględniając datę do 30 czerwca
  • Przesunie się termin płatności za przedszkole do 30 czerwca
  • Odpłatności za czerwiec 21 dni – zwroty za nieobecność w czerwcu dla dzieci 6 letnich kończących edukację przedszkolną będą w miesiącu czerwcu zgodnie z usprawiedliwieniami, pozostałe dzieci maja zwrot we wrześniu w nowym roku szkolnym.
  • Planowane dyżury od 30 czerwca do 15 lipca , przypominam do 30 czerwca będzie wyżywienie dla dzieci zgłoszonych na dyżury a od 1 lipca do 15 lipca nie zapewniamy dzieciom wyżywienia. Dzieci zgłaszać na dyżury u wychowawców przez Messengera

od 4 czerwca do 10 czerwca.  Odpłatność za okres dyżuru od 1 – 15 lipca tj. 11 dni za czas pobytu do 5 lipca będzie podana jak zwykle sms-em.

• Dzieci z Niemczyna przebywają na dyżurze do 30 czerwca w Niemczynie a od 1 Lipca na dyżur proszę dzieci do Damasławka jeśli w tym okresie rodzic potrzebuje dłuższego pobytu dziecka powyżej podstawy programowej naliczona zostanie opłata 1zł za każdą godzinę dodatkowo za 11 dni.
Informacja dla rodziców związana ze zbliżającym się zakończeniem roku szkolnego