W grudniu w Sali Widowiskowej w Niemczynie odbyły się Jasełka przygotowane przez przedszkolaków. Do grona małych aktorów przyłączyli się chętni rodzice, którzy wcielili się w role Trzech Króli oraz Świętego Mikołaja. Na przedstawienie zostali zaproszeni liczni goście: Rodzice, Dziadkowie, Wójt gminy Damasławek, Klub Seniora oraz Koło Gospodyń Wiejskich z Niemczyna.

Dzieci z wielkim zaangażowaniem i zapałem ,w pięknych strojach przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus oprawioną kolędami i pastorałkami. Przepiękna scenografia nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat.

Po przedstawieniu dzieci wręczyły przybyłym gościom paczuszki ze słodkościami, które dzieci przygotowały wspólnie z rodzicami podczas warsztatów świątecznych.

Po Jasełkach goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek

Małym aktorom należą się pochwały za pokonanie tremy oraz wczucie się w role.

« z 5 »

Jasełka w Niemczynie
Skip to content