Szanowni Państwo,

w dniu 29.01.2011 r. dzieci wraz z rodzicami uczestniczyli w imprezie artystycznej pn. „Karnawał jest dla wszystkich !!”. Wspólną imprezę poprzedziły warsztaty plastyczne na których przygotowano rekwizyty wykorzystane później do zabaw ruchowych i tanecznych. Omówiono z dziećmi cechy charakterystyczne karnawałów brazylijskich, z pomponami, następnie przedszkolaki tańczyły przy dźwiękach muzyki hiszpańskiej z wyćwiczonymi wcześniej okrzykami. Na zakończenie rodziców i ich pociechy zaproszono na spektakl „O byczku, który lubił kwiaty” w wykonaniu Studia Teatralnego Blum z Poznania.

Zajęcia zostały sfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Projektu pn. „Ćwiczenia wyobraźni – rozwój przedszkoli na terenie Gminy Damasławek”.

 

Karnawał jest dla wszystkich
Skip to content