Komunikat  z dnia 25.03.2021

W związku z obostrzeniami wprowadzonymi w kraju spowodowanymi pandemią zostają zamknięte przedszkola w Damasławku i oddziały w Niemczynie.

W okresie od 29-31 marca i 7 – 9 kwietnia 2021 nauczyciele przechodzą na pracę zdalną. Proszę rodziców o zaglądanie na stronę przedszkola www.przedszkole-damaslawek.pl będą zamieszczane tam propozycje zajęć i materiały do utrwalenia wiadomości i umiejętności zgodnie z nazwą grupy do której dziecko uczęszcza. Proszę w razie problemów kontaktować się z wychowawcami grup przez messengera.

Sekretariat przedszkola będzie czynny od godziny 9.00-14.00 . W razie pytań można kontaktować się telefonicznie pod nr.67 2222900; 532582613 lub mailowo sektetariat@przedszkole-damaslawek.

O dalszych zmianach będziemy informować na bieżąco w kolejnych komunikatach.

Bernadeta Matusiak