Publiczne Przedszkole w Damasławku ogłasza konkurs plastyczny               

                  „ MOJA PANI Z PRZEDSZKOLA”

Kochane przedszkolaki !

Zbliża się Dzień Edukacji Narodowej- święto wszystkich osób pracujących w przedszkolu. Czy macie swoją ulubioną Panią?

Zadanie konkursowe polega na samodzielnym wykonaniu portretu ulubionej Pani z przedszkola. Może to być nauczyciel, pani woźna, pani kucharka itp. Technika wykonania prac dowolna płaska plastyczna (malarstwo, rysunek, collage, wyklejanka, wydzieranka). Format prac A4

Prace należy czytelnie opisać w prawym, dolnym rogu kartki imieniem dziecka oraz nazwą grupy przedszkolnej, do której należy. Zdjęcie gotowej pracy należy przesłać na grupy Messenger lub FB poszczególnych grup przedszkolnych.

 

REGULAMIN KONKURSU:

konkurs plastyczny- Dzień Edukacji Narodowej

Skip to content