W czerwcu w naszym przedszkolu odbył się KONKURS WIEDZY O SZKOLE, który przygotowały dwie wychowawczynie grup zerowych: pani Małgorzata Chosińska i pani Alicja Matczyńska. Konkurs był pierwszym krokiem dzieci do pójścia do szkoły. Dzieci sześcioletnie i pięcioletnie brały udział w licznych konkurencjach sprawdzających ich umiejętności przydatne w szkole: znajomość liter i cyfr, umiejętność wycinania, nazywania figur, układania historyjek obrazkowych. W skład jury  gościliśmy: panią Agnieszkę Furmaniak i Pana Pawła Sproskiego oraz naszą Panią Dyrektor Bernadetę Matusiak.

I miejsce: Kaja Pezacka, Kacper Janik, Jakub Fabiszak,

II miejsce: Martyna Grajkowska, Patryk  Konopiński, Kacper Cegielski

III miejsce: Samanta Lewandowska, Klaudia Kuryś, Mateusz Cieśliński.

« z 9 »
KONKURS WIEDZY O SZKOLE
Skip to content