5 grudnia zostaliśmy zaproszeni przez Koło Gospodyń Wiejskich w Niemczynie na spotkanie mikołajkowe, które odbyło się w  Sali Wiejskiej. Niespodzianką dla przedszkolaków był spektakl przygotowany przez uczniów ze Szkoły Podstawowej w Niemczynie pt.”Mikołaj w tarapatach” . Przedstawienie bardzo podobało się przedszkolakom i nagrodzili starszych kolegów gromkimi brawami oraz słodkościami.                                           Po występach  panie z KGW zaprosiły dzieci na słodki poczęstunek, wspólne malowanie twarzy oraz zabawy przy muzyce.                                                  Po wspólnej zabawie przedszkolaków odwiedził  Mikołaj, który wręczył dzieciom drobne upominki.  Dzieci otrzymały także słodycze od pań z KGW.   Dzieci zadowolone i pełne wrażeń wróciły do przedszkola.

    BARDZO DZIĘKUJEMY PANIOM Z KOŁA GOSPODYŃ WIEJSKICH ZA ZAPROSZENIE I MILE SPĘDZONY CZAS                                                    W   ŚWIĄTECZNEJ ATMOSFERZE.

« z 18 »
Mikołajki- Niemczyn
Skip to content