Dzień 6 grudnia to dzień szczególny dla dzieci. W tym dniu wszystkie dzieci czekają na Świętego Mikołaja. Już od samego rana słychać było w naszym przedszkolu piosenki o Mikołaju. Mikołajki to czas ciężkiej pracy dla Świętego Mikołaja i w tym roku u przedszkolaków w oddziale w Niemczynie podrzucił upominki i zniknął bez śladu.

Natomiast u przedszkolaków w Damasławku Mikołaj pojawił się na holu przedszkola. Zmęczony podróżą na chwilkę usiadł z przedszkolakami. Dzieci zaśpiewały mu przygotowane piosenki, oczywiście o Mikołaju. Nie zabrakło także upominku dla każdego dziecka.

KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera

KODAK Digital Still Camera
Mikołajki w przedszkolu…
Skip to content