Dnia 23 września w Publicznym Przedszkolu w Damasławku można było spotkać Panią Jesień, która przyniosła koszyk pełen jesiennych darów. Dzieci zastanawiały się, co jest w koszyku. Odgadywały jesienne zagadki, rozpoznawały dary jesieni poprzez dotyk, segregowały je według rodzaju. Pani Jesień opowiedziała dzieciom o sobie wymieniając charakterystyczne cechy jesieni. Wspólnie z dziećmi bawiła się i tańczyła do wesołych piosenek o tematyce jesiennej. Żegnając się z dziećmi Pani Jesień obiecała, że wróci w przyszłym roku.

KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera

KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
Pani Jesień w Przedszkolu
Skip to content