W czwartek 19 i 26 pa┼║dziernika w Publicznym Przedszkolu w Damas┼éawku z oddzia┼éem w Niemczynie, odby┼éa si─Ö uroczysto┼Ť─ç pasowania na przedszkolaka.
W uroczysto┼Ťci uczestniczyli zaproszeni go┼Ťcie: Cyprian Wieczorek – W├│jt Gminy Damas┼éawek, Dyrektor Publicznego Przedszkola w Damas┼éawku Marta Imbiorowicz, Dyrektor Gminnego O┼Ťrodka Kultury- Maciej Jerzakowski, przedstawiciele Rady Rodzic├│w: Pani Paulina Kaczmarek-Rossa, Pani Karolina Wochal, Pani Marta Paw┼éowska, oraz rodzice dzieci pasowanych.
Pasowane by┼éy Przedszkolaki, kt├│re we wrze┼Ťniu po raz pierwszy przekroczy┼éy pr├│g naszego przedszkola.
Na pocz─ůtku odby┼éo si─Ö uroczyste ┼Ťlubowanie, po jego z┼éo┼╝eniu Pani Dyrektor Marta Imbiorowicz dokona┼éa pasowania przy u┼╝yciu magicznego o┼é├│wka.
Nast─Öpnie odby┼éy si─Ö wyst─Öpy dzieci, i rozdanie pami─ůtkowych dyplom├│w i upomink├│w.
Serdecznie dzi─Ökujemy zaproszonym go┼Ťciom za przybycie, Radzie Rodzic├│w i W├│jtowi Gminy za upominki dla dzieci.
Dzi─Ökujemy tak┼╝e wszystkim, kt├│rzy przyczynili si─Ö do zorganizowania tak wa┼╝nej uroczysto┼Ťci. Ôś║´ŞĆ
Pasowanie na Przedszkolaka ­čÄł­čĹęÔÇŹ­čÄô