W czwartek, 26 października przedszkolaki z Publicznego Przedszkola w Damasławku z grupy ,,Biedronki” i ,,Motylki” wraz z opiekunami udały się do Domu Pomocy Społecznej w Srebrnej Górze. Zostaliśmy serdecznie przyjęci przez Panią dyrektor, pracowników i podopiecznych DPS. Z okazji Dnia Seniora dzieci zaprezentowały układy taneczne oraz złożyły życzenia i wręczyły drobne upominki wszystkim mieszkańcom Domu Pomocy Społecznej. Występy przedszkolaków zostały nagrodzone gromkimi brawami. W podziękowaniu za występ otrzymaliśmy także od Pani dyrektor DPS słodkie upominki. Serdecznie dziękujemy za miłą atmosferę i ciepłe przyjęcie. Dziękujemy także Radzie Rodziców Publicznego Przedszkola w Damasławku za sfinansowanie kosztów autokaru.

Wyjazd do Domu Pomocy Społecznej w Srebrnej Górze
Skip to content