W dniu 20 października w oddziałach zamiejscowych w Niemczynie odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. Zaszczytu pasowania dostąpiły dzieci, które w tym roku po raz pierwszy uczęszczają do przedszkola. Podczas uroczystości przedszkolakom towarzyszyli zaproszeni rodzice. Dzieci zaprezentowały program artystyczny- piosenki, wierszyki a najstarsza grupa przygotowała inscenizację pt. „W piórniku”.     Występując przed  publicznością dzieci  wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również wielką odwagą.

Puntem kulminacyjnym spotkania było pasowanie, którego dokonała pani dyrektor  używając ogromnego ołówka. Na pamiątkę tego ważnego dnia dzieci otrzymały dyplomy.
Po zakończeniu części oficjalnej w salach na dzieci czekała  niespodzianka – słodkości przygotowane przez rodziców.

« z 16 »

Pasowanie na Przedszkolaka- Niemczyn
Skip to content