Pasowanie na przedszkolaka” to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Dla wszystkich dzieci było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie. Z uśmiechami na twarzach śpiewały hymny grup przedszkolnych otrzymując od rodziców i zaproszonych gości gromkie brawa. Zanim złożyły uroczystą przysięgę musiały odgadnąć zagadki, które znajdowały się w balonach. Po czym Pani Małgorzata Chosińska- zastępca pani Dyrektor za pomocą „czarodziejskiego ołówka” dokonała uroczystego „Aktu pasowania”. Uwieńczeniem uroczystości było wykonanie przez Nauczycieli oraz pracowników przedszkola przedstawienia pt „Rzepka”.

Nie zabrakło życzeń i słodkich upominków od zaproszonych gości oraz dyplomów i prezentów dla każdego przedszkolaka.

Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci jak i rodziców.

Pasowanie na Przedszkolaka w Damasławku
Skip to content