11 października 2012 roku w oddziałach zamiejscowych w Niemczynie odbyło się PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, a następnie przeszły testy, które potwierdziły, że są już prawdziwymi przedszkolakami (odgadnięcie próbowanego produktu, skakanie na jednej nodze itp.). Całe przedszkole złożyło uroczyście PRZYSIĘGĘ DZIELNEGO PRZEDSZKOLAKA, następnie Pani Dyrektor pasowała każde dziecko wielkim, drewnianym ołówkiem, a wychowawcy wręczyli dzieciom dyplomy. Po uroczystości „prawdziwi przedszkolacy” zostali zaproszeni na pyszne ciasto i soczki przygotowane przez rodziców.

12 paździrnika 2012 roku odbyło się w naszym przedszkolu PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA. W tym roku szkolnym, wszystkie dzieci wraz z pomocą rodziców wykonały korony, które staly sie symbolem tej uroczystości. Każdy trzylatek, czterolatek, pięciolatek i sześciolatek został w tym dniu uroczyście ogłoszony PRZEDSZKOLAKIEM. Otarte zostały już wszystkie łzy i to nie tylko w grupie maluszków, więc dzieci mogą czuć sie prawdziwymi bohaterami tej uroczystości. Dziękujemy Radzie Rodziców, która uczestniczyła z nami w tym szczególnym dniu. Liczymy, że pasowanie na przedszkolaka zostało przez rodziców pozytywnie ocenione i za rok będzie tylko lepiej, a dotyczyć będzie to już tylko nowo przybyłych dzieci w nasze przedszkolne progi.

« z 33 »
Pasowanie na przedszkolaka
Skip to content