W dniu 23 maja w Ośrodku Edukacji Leśnej w Durowie stawiły się na wspólną przedszkolaki z Niemczyna wraz z rodzicami. Po wesołym powitaniu dzieci, rodzice i wychowawcy podzielili się na 3 grupy i kolejno wyruszyli  do lasu na podchody. Zadania i pytania umieszczone w kopertach dotyczyły programów realizowanych w naszym przedszkolu tzn. „Ptaki”, „Drzewa” oraz „Sprawne Przedszkolaki”. Po powrocie wszyscy udali się do wigwamu na wspólnego grilla oraz ciasto upieczone przez nasze wspaniałe mamy.

Po chwili przerwy dzieci zaśpiewały rodzicom piosenki z okazji zbliżającego się Dnia Mamy oraz w niedługim czasie Dnia Ojca.

Rodzice mieli także okazję brać udział we wspólnych zabawach- przeciąganie liny, wyścigi rzędów itp.

Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały ORDERY  za wspólną zabawę

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA PRZYBYCIE I WSPÓLNĄ ZABAWĘ.

« z 29 »

 

 

Piknik Rodzinny- Niemczyn 2014
Skip to content