7 czerwca dzieci z Niemczyna wraz z rodzicami uczestniczyły w PIKNIKU RODZINNYM. Impreza odbyła się na terenie prywatnej posesji „Stajnia Kozielsko”. Serdecznie dziękujemy pani Annie Pacan, za umożliwienie nam pobytu. Mogliśmy tam zorganizować wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Impreza zaczęła się od podchodów. Wszyscy jej członkowie mieli okazję wzmocnić swoje więzi rodzinne, zintegrować się podczas wspólnych zabaw sportowo-rekreacyjnych. Kolejna słodka atrakcja to przepyszne wypieki rodziców.

Dzieci brały udział w zawodach sportowych, wspólnych tańcach, a także miały okazję przejechać się na kucyku. Za pieniądze zebrane podczas zabawy karnawałowej, zakupiliśmy kiełbasę i potrzebne do festynu rzeczy. Dzięki sponsorom, którymi byli rodzice mogliśmy uprzyjemnić zabawę naszym rodzinom a także wszystkim przybyłym.

Piknik Rodzinny- Niemczyn
Skip to content