Szanowni Państwo,

w dniu 18.12.2010 r. odbyły się zajęcia z psychologiem dla rodziców, zajęcia artystyczne dla przedszkolaków i impreza artystyczna pn. „Pocztówki do św. Mikołaja” w której brali udział zarówno dorośli jak i ich pociechy. Podczas warsztatów artystycznych dzieci wykonywały pocztówki do św. Mikołaja, które stanowiły ozdoby na choinki. Każda grupa ozdabiała jedną z choinek przy dźwiękach piosenki. W tym samym czasie rodzice odkrywali tajniki inteligencji emocjonalnej. Podczas imprezy dzieci i ich rodzice spotkali się z Panią Bałwankową, wysyłali pocztówki do nieba. Na zakończenie odezwał się głos św. Mikołaja, który złożył wszystkim najserdeczniejsze świąteczne życzenia i zaprosił do odbierania od prezentów od animatorek.

Na spotkaniu artystycznym gościliśmy Pana Tomasza Kranca – Wicestarostę Wągrowieckiego i Pana Andrzeja Szewczykowskiego – Wójta Gminy Damasławek.

Zajęcia zostały sfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Projektu pn. „Ćwiczenia wyobraźni – rozwój przedszkoli na terenie Gminy Damasławek”.

Pocztówki do Świętego Mikołaja
Skip to content