W ostatnim czasie został rozstrzygnięty konkurs plastyczny zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Damasławku. Celem konkursu było rozwijanie zdolności plastycznych, wyobraźni oraz wrażliwości estetycznej uczestników inspirowanych tradycjami i zwyczajami Świąt Wielkanocnych. Każdy uczestnik konkursu miał za zadanie dostarczyć jedną pracę zrobioną dowolną techniką i w dowolnym formacie. Wszystkie kartki wielkanocne były bardzo ciekawe i kolorowe a ocenione zostały pod względem pomysłowości, samodzielności i estetyki wykonania.

W konkursie wzięło udział bardzo dużo przedszkolaków.

I miejsce zajęła Eleonora Wojciechowska, II miejsce-Natasza Pikula i III miejsce-Jagoda Walczak. Wyróżnienia otrzymały: Malwina Siniawska, Lena Marcinkowska, Nikola Zielińska

« z 6 »
ROZSTRZYGNIECIE KONKURSU „NAJPIĘKNIEJSZA KARTA WIELKANOCNA”
Skip to content