W ostatnim tygodniu przed Świętami Bożego Narodzenia w naszych grupach przedszkolnych odbyły się spotkania opłatkowe z udziałem rodziców. Dla każdej grupy dzień ten był wyjątkowy, bardzo uroczysty i nastrojowy. Dzieci wspólnie z wychowawcami przygotowały przedstawienia jasełkowe, wierszyki oraz wspólne śpiewanie kolęd. Po części artystycznej składaliśmy sobie nawzajem życzenia dzieląc się opłatkiem. Następnie zasiedliśmy do stołu, na którym było mnóstwo smakołyków przygotowanych przez rodziców naszych przedszkolaków.

KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera

Spotkania opłatkowe w naszych grupach…
Skip to content