Grudzień zaczęliśmy od przygotowań do zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Tematem przewodnim naszych spotkań wigilijnych były pierniki. Dwie grupy, w związku z tym tematem udała się na wycieczkę do piekarni do Państwa Cholewińskich, gdzie mieli okazję zobaczyć i spróbować samemu zrobić prawdziwe pierniczki.

Pozostałe grupy również zapoznały się z recepturą pierników ale już w atmosferze przedszkolnej. W całej naszej placówce roznosił się cudowny cynamonowo-korzenny zapach, który przypominał nam o zbliżających sie dużymi krokami Świętach Bożego Narodzenia.

I nadszedł czas spotkań wigilijnych. Grupa Pani Romki przygotowywała stroiki świąteczne, spędzili miło czas podczas śpiewania kolęd i kilku zadań edukacyjnych związanych ze świętami.

Pozostałe grupy ozdabiały pierniki upieczone wcześniej oraz przygotowały krótkie przedstawiania.

Życzymy wszystkim Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!!!

« z 20 »
SPOTKANIA WIGILIJNE
Skip to content