25 LISTOPADA OBCHODZONY JEST PRZEZ NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA. W TYM ROKU OPRÓCZ WIZYTY Z TEJ OKAZJI W BIBLIOTECE, GDZIE WYSŁUCHALIŚMY  ŚLICZNYCH BAJEK O MISIACH, BRALIŚMY UDZIAŁ W KONKURSIE ZORGANIZOWANYM RZEZ SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ W DAMASŁAWKU. PRZEDSZKOLAKI NA WRĘCZENIU NAGRÓD MIAŁY OKAZJĘ ZJEŚĆ PYSZNY TORT W KSZTAŁCE MISIA, A TAKŻE SPOTKAĆ SIĘ Z UCZNIAMI SZKOŁY. A NASI NAGRODZENI TO: I MIEJSCE -ALEKSANDRA WESOŁEK (5 LAT) II MIEJSCE – ZOFIA KOŚCIELSKA (6 LAT),, III MIEJSCE -DOMINIK MAROSZEK ( 6 LAT), II  MIEJSCE- MARIA BIAŁECKA (4LATA) III MIEJSCE- MARCEL KACZMAREK (4 LATA).  WYRÓŻNIENIE:  NATASZA PIKULA (4LATA) , ZUZANNA SZYMAŃSKA (4 LATA).  WSZYSTKIM DZIECIOM GRATULULEMY  I ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU WE WSZYSTKICH KONKURSACH.

« z 6 »
ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA-DAMASŁAWEK
Skip to content