W ramach obchodów Światowego Dnia Pluszowego Misia 25 listopada  przedszkolaki  uczestniczyły  we wspólnej zabawie w misiowej krainie.
W tym dniu wychowawcy grup zorganizowały  dla dzieci wiele „misiowych atrakcji”. Spotkanie rozpoczęło się od określenia swojego pluszowego przyjaciela, poznania historii powstania pluszowego misia, wysłuchania  ciekawostek z życia misiów. Po zapoznaniu się z historią święta, dzieci z uwagą słuchały bajki o misiach, trafnie odgadywały zagadki o nich. Chętnie brały udział w konkursach, zabawach dydaktycznych, oraz zabawach tanecznych z misiem przy piosenkach „Mały miś”, „Gummy Bear”, „Pluszowe niedźwiadki” , „Jadą misie’’. W tym dniu  wszystkie dzieci świetnie się bawiły. Były bardzo zadowolone z obchodów Światowego Dnia Misia Pluszowego zorganizowanym i przeprowadzonym w przedszkolu.  Na zakończenie  dzieci przyznały jednogłośnie, że miś jest najlepszym przyjacielem dziecka.

Obraz może zawierać: 2 osoby

Obraz może zawierać: 9 osób, ludzie stoją, tekst „DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA”

Obraz może zawierać: 8 osób, ludzie siedzą

Obraz może zawierać: 1 osoba