14 lutego – Dzień Świętego Walentego, tzw. Walentynki. Także w naszym przedszkolu były obchodzone. Na początku zajęć rozmawialiśmy o tradycji i zwyczajach walentynkowych. Wykonaliśmy pracę plastyczną „Serduszko walentynkowe”. Pani Monika – pracownik przedszkola przyszła do nas z pysznymi lizakami serduszkami. Ogromną niespodziankę zrobiła nam także jedna mama z grupy „Motylki”. Wykorzystując swoje umiejętności kulinarne upiekła dla przedszkolaków pyszne ciasteczka, oczywiście w kształcie serduszek. Ciasteczka zajadaliśmy z ogromnym apetytem. W tym dniu były także liczne tańce, pląsy i zabawy walentynkowe. Dzień minął nam bardzo miło. Z uśmiechami na buzi i przyklejonymi serduszkami na bluzeczkach wróciliśmy do domu.

Serdecznie dziękujemy Pani Patrycji za upieczenie przepysznych

walentynkowych ciasteczek

Walentynki w przedszkolu…
Skip to content