Uwaga Rodzice!

 

Uprzejmie informuję, że w związku z rozbudową Przedszkola oddziały znajdujące się przy ulicy Kościelnej 2, zostają przeniesione do budynku ZSP im. Pierwszych Piastów

w Damaslawku przy ulicy Słonecznej 4.

Prosimy o zabranie od wychowawców grup wszystkich rzeczy osobistych dzieci w tym tygodniu. Przeprowadzka odbędzie się w dniach od 30 stycznia do 10 lutego.

Czas budowy i rozbudowy Przedszkola przy ulicy Kościelnej 2 planowany jest od 1 marca 2017r., do 31 października 2017r.         W momencie trwania rozbudowy przedszkola dzieci przyprowadzamy od 13lutego po feriach do budynku ZSP im. Pierwszych Piastów w Damasławku, godziny pracy nie ulegają zmianie, wyżywienie funkcjonuję na dotychczasowych warunkach. Dzieci z Rynku są przyprowadzane na posiłki bez zmian.

W związku z feriami trwającymi od 30 stycznia do 10 lutego, pełnimy dyżury dla rodziców pracujących do godziny 13:00, na Kościelnej 2. Osoby zainteresowane przyprowadzają swoje dzieci z własnym wyżywieniem. Dzieci 6- letnie i dojeżdżające mają ferie.

Przepraszamy za utrudnienia ale jednocześnie w pierwszym tygodniu ferii się pakujemy a w drugim wyprowadzamy.

Sekretariat i Dyrektor Przedszkola będą miały biuro w budynku na Rynku. Telefon kontaktowy zostanie podany w późniejszym terminie.

 

Informujemy, że po feriach zostaną podane terminy Rekrutacji do przedszkola na rok szkolny 2017/2018 dla dzieci

3- 4- 5- 6 – letnich.

 

Dyrektor Publicznego Przedszkola

w Damasławku

Bernadeta Matusiak

Ważne informacje dotyczące rozbudowy przedszkola
Skip to content