Dnia 13 czerwca 2022 r. nasze przedszkole odwiedzili policjanci, którzy przybliżyli dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach rowerkiem. Przedszkolaki dowiedziały się, jak należy zachowywać się podczas zbliżających się wakacji, przypomnieli numery alarmowe, otrzymały wskazówki, jak zachować się w sytuacji spotkania osoby obcej. Jednak największym  zainteresowaniem cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego, niezbędnego podczas wykonywania pracy policjanta, oraz możliwość siedzenia w wozie policyjnym. Dzieci  dzieliły  się także swoimi doświadczeniami, pokazały,  że są odpowiedzialne i wiedzą, jak należy się zachowywać na drodze i w najbliższym otoczeniu. Dziękujemy Panu Rafałowi Bąk oraz Panu Jarosławowi Sytek za wspaniałe przeżycia i przybliżenie tak odpowiedzialnego zawodu, jakim jest zawód policjanta.

Skip to content