Wycieczka do Alpaki Poraja.

Przedszkolaki z grupy Sówek i Słoneczek wybrały się na wycieczkę do Alpaki Poraja. Na początku zwiedziliśmy zagrodę alpak. Na początku wygłaskały króliczki, poznały koziołka Kazimierza, a następnie nakarmiły marchewką alpaki. Wzięliśmy udział w warsztatach plastyczno- technicznych, gdzie każde z dziecko kolorowało wybrane zwierzątko i ozdobiło drewnianą figurkę alpaki. Następna atrakcją była zabawa edukacyjna z Panią Lato – Bezpieczne Wakacje, gdzie dzieci miały okazję wykazać się wiadomościami na temat bezpieczeństwa w różnych sytuacjach, które mogą się wydarzyć podczas wakacji. Punktem kulminacyjnym naszego pobytu w Alpaki Poraja był czas na placu zabaw oraz poczęstunek. Obdarowane przez organizatorów upominkami dzieci podziękowały za mile spędzony czas, po czym wróciliśmy do przedszkola.

Wycieczka do Alpaki Poraja
Skip to content