Wycieczka do Alpaki Poraja.

Przedszkolaki z grupy Sówek i Słoneczek wybrały się na wycieczkę do Alpaki Poraja. Na początku zwiedziliśmy zagrodę alpak. Na początku wygłaskały króliczki, poznały koziołka Kazimierza, a następnie nakarmiły marchewką alpaki. Wzięliśmy udział w warsztatach plastyczno- technicznych, gdzie każde z dziecko kolorowało wybrane zwierzątko i ozdobiło drewnianą figurkę alpaki. Następna atrakcją była zabawa edukacyjna z Panią Lato – Bezpieczne Wakacje, gdzie dzieci miały okazję wykazać się wiadomościami na temat bezpieczeństwa w różnych sytuacjach, które mogą się wydarzyć podczas wakacji. Punktem kulminacyjnym naszego pobytu w Alpaki Poraja był czas na placu zabaw oraz poczęstunek. Obdarowane przez organizatorów upominkami dzieci podziękowały za mile spędzony czas, po czym wróciliśmy do przedszkola.

Wycieczka do Alpaki Poraja