W dniu 16 marca niemczyńskie przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do sali zabaw „Kids Play” w Bydgoszczy.  Dzieci bawiły się wyśmienicie. Radośnie korzystały z nowoczesnych konstrukcji  do zabaw ze zjeżdżalniami, basenami z piłeczkami, torami przeszkód oraz modułami do zabaw manipulacyjnych. Dzieci chętnie korzystały z przygotowanych atrakcji. Był to doskonały sposób na kształtowanie motoryki małej i dużej oraz rozwijanie wyobraźni. Oprócz  sali zabaw udaliśmy się do Papugarni. Dzieci podziwiały przepiękne papużki duże i małe. Oswojone ptaki siadały dzieciom na rękach i ramionach. Dzieci miały możliwość karmienia papużek. Spotkanie z papużkami było niesamowitym przeżyciem.

Wycieczka została sfinansowana z pieniędzy zebranych przez Rodziców podczas zabawy karnawałowej w Niemczynie. Bardzo dziękujemy:)

Wycieczka do Bydgoszczy
Skip to content